BODY GEOMETRY

Body Geometry fit izstrādāts pēc vairāku gadu sadarbības ar Dr. Andy Pruitt no Boulder Sporta un Medicīnas Centra. Body Geometry fit preces var iegādāties pie Jūsu Specialized izplatītāja. Body Geometry Fit Tehnoloģija ir visaptveroša komforta filozofija, kas radīta, lai palīdzētu velosipēdistiem braukt ātrāk, ilgāk un ar lielāku komfortu, vienlaikus samazinot iespēju traumēties.

Izcenojumi

Sēdekļa platuma un tipa noteikšana
10.00 Eur
Velokurpju kluču uzlikšana kustībā un pēdiņu noteikšana
15.00 Eur
Body Geometry Fit
Mērķis ir panākt ķermenim piemērotāko uzsēdi, lai minoties pēdas/ceļu/gurnu/muguras mijiedarbības rezultātā nerastos lieka slodze uz muskuļiem un saitēm.
1. Pirms testa intervija
2. Ķermeņa mērījumi
3. Lokanības novērtēšana
4. Piemērotāko apavu pēdiņu noteikšana
5. Piemērotākā sēdekļa noteikšana un tā noregulēšana
6. Pēdas/ceļu/gurnu miejiedarbības optimizēšana
7. Ar lāzera palīdzību pielāgosim kurpju kluču novietojumu
8. Vispiemērotākās uzsēdes noteikšana, noregulēšana
9. Detalizēta informācijas apkopošana
150.00 Eur
Otrā velosipēda noregulēšana
-50%

Kontaktinformācija

Sazinies ar Body Geometry speciālistu aizpildot šo vienkāršo formu.

Jebkuru neskaidrību vai jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties pa tālruni: +371 26663339


Apavu tehnoloģija

Attīstījis Dr. Andijs Pruitts no Boulder Medicīnas Centra. Specialized kurpes kopā ar Body Geometry specializētajām kurpju pēdiņām palīdz sportistam braukt tālāk, ātrāk, ar lielāku konfortu un samazinātu iespēju gūt traumas.
Tālāk: veidotas ar varus izliekumu uzlabo pedalēšanas tehniku, veicinot lielāku spēku un izturību. Kā arī novērš no ceļa slodzi un sasprindzinājumu.
Ātrāk: veidots ar velves atbalstu un pleznas pacēlumu, kas novērš karstos punktus un saspringumu, un palīdz maksimāli ielikt spēku ar pareizu velves atbalstu.
Komforts: trīs īpaši veidi kājas velves un pleznas pacēluma atbalsts palīdz Jums pilnveidot jūsu fizisko formu.


Veloapavi

Sēdekļu tehnoloģija

Izstrādāti kopā ar ergonomijas ekspertu dr. Rogers Minkows. Body Geometry beņķi ir zinātniski pārbaudīts un ergonomiski izveidoti, lai samazinātu spiedienu un ilglaicīgam braukšanas komfortam.
Piemērotība: pareiza izmēra beņķis paaugstina komfortu un arī enerģiju braukšanas laikā ar velosipēdu. Body Geometry beņķi ir ar dažādu platumu un formu, lai piemeklētu Jūsu braukšanas stilam piemērotāko beņķi. Izejot no savu kaulu platuma un vēlmēm, Jūs varēsiet sev izvēlēties piemērotāko beņķi starp dažādiem plakanajiem, ieliektajiem un no komfortablajiem beņķiem.
Komforts: anatomiski izveidots Body Geometry beņķim izgriezums vai rieva, lai noņemtu spiedienu no artērijām jūtīgajās zonās, lai uzlabotu asinsriti un komfortu. Spiediena izpēte palīdzēja noteikt zonas ar augstu/zemu spiedienu, optimizējot katra beņķa dizainu.


Sēdekļi


Cimdu tehnoloģija

Pateicoties unikālai polstera sistēmai, ko izgudrojis Dr. Rodžers Minkova. Body Geometry cimdiņi palīdz samazināt roku tirpoņu un noņemt spiedienu no elkoņa nerva. Dažāda veida rokturi un stūres lentes kopā ar Body Geometry cimdiņiem uzlabo komfortu un izturību.
Piemērotība: šuvju izvietojums pēc plaukstas formas, ar augstvērtīgo materiālu optimizē komfortu un piemērotību.
Komforts: mēs piemērojam izmēru un polsterējuma izvietojumu pret plaukstu braukšanas pozai un stilam.
Aizsardzība: mūsu ergonomiskais gēla izvietojums no Body Geometry izlīdzina spiedienu elkoņa nervā. Kas palīdz samazināt roku nejūtīgumu un tirpoņu.


Cimdi